WARSZTATY I SZKOLENIA OTWARTE

Zapraszamy na organizowane przez Pharma Review szkolenia i warsztaty otwarte. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

SZKOLENIA BRANŻOWE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleń branżowych. Tematy szkolenia i poruszane zagadnienia dopasowujemy do specyfiki branży, poziomu zaawansowania, potrzeb szkoleniowych oraz strategii Firmy.

KONFERENCJE BRANŻOWE

Od ponad 15 lat organizujemy wysoko cenione konferencje dla branży farmaceutycznej. Współpraca z wybitnymi Ekspertami pozwala nam na poruszanie aktualnej tematyki oraz wymiany doświadczeń w gronie specjalistów.

JAK DZIAŁAMY?

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających z naszych doświadczeń oraz praktyki w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracujący z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne spotkanie o najwyższym standardzie. Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki.
Każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ikona1
ikona2
ikona3
INFOGRAFIKA111

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapisz się na szkolenia

 

KONTAKT

Dlaczego Pharma Review?

Od 15 lat jesteśmy liderem szkoleń i warsztatów dla branży farmaceutycznej. Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI

Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne szkolenia o najwyższym standardzie.

PROFESJONALIZM

Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki a każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ZADOWOLENI KLIENCI

Dowodem jakości naszej pracy są opinie najważniejszych recenzentów – naszych Klientów. Wysoka ocena naszych szkoleń motywuje nas do jeszcze lepszej pracy dla Państwa.

Blog

WIĘCEJ

RODO W FIRMACH WPROWADZAJĄCYCH DO OBROTU SUPLEMENTY DIETY, KOSMETYKI, WYROBY MEDYCZNE

Zapraszamy na szkolenie: RODO W FIRMACH WPROWADZAJĄCYCH DO OBROTU SUPLEMENTY DIETY, KOSMETYKI, WYROBY MEDYCZNE Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Termin: 15 czerwca 2018 r. Prowadzący szkolenie: Food Pharma LegalKoszt uczestnictwa: 790 PLN netto PROGRAM SZKOLENIA: Wymogi RODO w odniesieniu do zgody na przetwarzanie danych osobowych klienta jak prawidłowo konstruować zgodę na przetwarzanie[…]

WYROBY MEDYCZNE-aktualności prawne

Zapraszamy na szkolenie: WYROBY MEDYCZNE - AKTUALNOŚCI Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Termin: 13-14 czerwca 2018 r. Prowadzący szkolenie: Eksperci Food Pharma Legal Koszt uczestnictwa: 1590 PLN netto UWAGA: MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W JEDNYM DNIU SZKOLENIA PROGRAM SZKOLENIA Dzień 1 Podstawowe pojęcia: a) definicja wyrobu medycznego, wytwórcy, importera, dystrybutora, autoryzowanego prze[…]
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ
0
ZORGANIZOWANYCH KONFERENCJI
0
ZORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW

Nasi Partnerzy